Gadżety technologiczne to jedne z najbardziej poszukiwanych, kupowanych i pożądanych obecnie przedmiotów, zarówno jako prezent dla bliskiej osoby lub znajomego, jak i do użytku osobistego.

Ze względu na ich wszechstronność, łatwo jest znaleźć idealne akcesoria hi-tech dla każdego, a ten przewodnik sprawi, że będzie to jeszcze bardziej intuicyjne i przyjemne. Czy lubisz ćwiczyć na świeżym powietrzu? Czy lubisz śpiewać pod prysznicem? Czy osoba, którą obdarowujesz, często podróżuje lub prowadzi zdrowy tryb życia? Szukasz najlepszych pomysłów na prezenty technologiczne? Zapoznaj się z naszym wyborem najlepszych akcesoriów technicznych na rok 2022.

Użyteczny gadżet na czasie w roku 2022

Wśród trendów w dziedzinie urządzeń technicznych mających na celu zmniejszenie liczby zakażeń wirusem Covid-19 nie można nie wspomnieć o urządzeniu Nucleus Sanitizer do smartfonów. Produkt jest bardzo prosty w obsłudze: wystarczy otworzyć pokrywę, włożyć smartfon, a po zamknięciu nacisnąć przycisk, aby uzyskać efekt głębokiej sanityzacji w ciągu zaledwie 5 minut.

Chociaż Nucleus został zaprojektowany do dezynfekcji telefonów komórkowych, może być również stosowany do dezynfekcji wielu małych przedmiotów codziennego użytku, takich jak klucze czy słuchawki. Do oczyszczacza dołączony jest również bezprzewodowy bank energii o pojemności 10 000 mAh, który może ładować smartfon za pomocą kabla lub bezprzewodowo: wystarczy umieścić go na powierzchni stacji ładującej.

Jest to gadżet, który łączy w sobie praktyczność i funkcjonalność z elegancją: sanityzator, zaprojektowany w nowoczesnej linii, jest dostarczany w wysokiej jakości papierowym opakowaniu, które można personalizować, dzięki czemu prezent jest naprawdę niepowtarzalny!

Gadżety dla bezpiecznego rowerzysty

Nowe rozwiązanie, jakim są laserowe nadajniki GPS dla rowerów, różni się jednak od poprzednich. W praktyce, zamiast patrzeć na wskazania GPS na ekranie telefonu, można je wyświetlać bezpośrednio na drodze przed rowerem. Technologia zastosowana w tym produkcie wykorzystuje lasery w celu zapewnienia zarówno bezpieczeństwa, jak i wygody, dzięki czemu rowerzyści mogą łatwo odczytywać sygnały kierunkowe, nie tracąc przy tym kontaktu wzrokowego z drogą.

Dzięki temu nie muszą oni ciągle spoglądać na ekran smartfona, aby śledzić drogę, co wiąże się ze wszystkimi zagrożeniami.